Kullanıcı adı:  
Şifre:  
  Şifremi Unuttum
  Yeni Üye
Kurtuluş İlkokulu 2-A Sınıf Sitesi   -    Eğitim Geleceğimizdir
 
2-A Sınıf Sitesi
Sırala: A Hite Göre Kategoriye Göre Tum Yorumlar
    MY Okulları Eskişehir Kampüsü Tarih / 20-07-2018
Bookmark and Share
Arkadaşına Gönder
Bu yazı 674 defa izlendi.
Bugün, çeyrek asrı geride bırakmış köklü bir kurum olarak yolumuza devam ediyoruz.

Okullarımızın eğitim niteliğini güçlendirmek amacıyla öğretmenler, yöneticiler, veliler, akademisyenler, kişisel gelişim uzmanları ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışıyoruz. Öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını gözetip, yeteneklerini ön plana çıkarıyoruz. Öğretmenlerimizin ve personelimizin kendini mutlu ve güvende hissedeceği ortamlar hazırlıyoruz. Paydaşlarımızla etkin ve sıcak bir iletişim içinde olmaya gayret ediyoruz. En büyük rakibimizi de yine kendimiz olarak görüp, çıtayı her sene daha yukarıya koyuyoruz.

Murat Yıldırım Eğitim Kurumları, ilk günkü aşkla ve heyecanla, memleketin ihtiyaçlarına ve çağın gereklerine cevap veren bir eğitim modeliyle memleketimize hizmet vermektedir.Kurumumuz, yöneticilerinden öğretmenlerine, destek hizmetlerinden çözüm ortaklarına varıncaya kadar büyük bir aile olmanın sevincini yaşamaktadır. Memleketimizi ve öğrencilerimizi çağın gerektirdiği bilgi ve teknolojiyle buluşturmanın yanı sıra, okullarımızda üstün nitelikli ve evrensel standartlarda eğitim-öğretim yapılması için gerekli alt yapıyı sağlamayı hedeflemekteyiz.  Bunun için gerek fiziksel gerek sosyal gerekse insan kaynakları anlamında her türlü alt yapıyı büyük bir özen ve kararlılıkla oluşturmaya çalışıyoruz.

Kreşlerimiz, anaokullarımız, ilkokullarımız, ortaokullarımız ve liselerimizle 4 yaştan 18 yaşa kadar geniş bir yelpazede eğitim sunuyoruz. Profesyonel eğitim kadromuz ve nitelikli eğitim modelimizle memleketimizi geleceğe hazırlıyoruz.
Kişisel gelişim, ailevi huzur, toplumsal barış ve milletin bekası mücadelesinde üstümüze düşen görevi hakkıyla yapmanın yarışı içerisindeyiz. 
Bu gün itibariyle Türkiye’mizin 11 şehrinde toplam 37 şube ve 17 yerleşkeyle eğitim-öğretim hayatımıza devam ediyoruz. 
Yolculuğumuzda asıl zenginliğimiz; sürekli öğrenen, araştıran, sorgulayan, kendini geliştiren ve geleceği birlikte tasarlayacağımız öğrencilerimizdir. 

MY KOLLEJİ ESKİŞEHİR KAMPÜSÜ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

YORUM YAP TÜM YORUMLAR BİLGİLENDİRME HABER ARŞİVİ
   HABERİN YORUMLARI
Bu habere ilk yorumu siz yazabilirsiniz...
   Keyword : My Okulları, Eskişehir, esokul.com, kurtuluş ilkokulu,
Bu Haberler de İlginizi Çekebilir
  GÜNLÜK ÖDEVLER   ÖĞRENCİ NOTLARI
  OKUMA HIZLARI   OKUMA TIRTILI
  BİZE GÖNDERİN   OYUN OYNA
  DUYURULAR   ETKİNLİK GEÇMİŞİ